Ondernemers in Hernen, Leur, Bergharen en Woezik starten een mobiele marktkraam om hun verse producten te verkopen. Stichting Dorp in Bedrijf wil komende zomer al met de kraam de boer op, schrijft De Gelderlander.
Of dat lukt, is afhankelijk van de vraag of het initiatief geld krijgt uit het nieuwe Wijchense innovatiefonds Leefbaarheid. Tussen 1 juni en 1 november wil Dorp in Bedrijf het project ‘Eten met afzender’ als proef laten draaien.
In 2016 moet het dan een meer permanent karakter krijgen en zichzelf ook bedruipen. Op termijn zou Eten met afzender op meer locaties in de gemeente Wijchen kunnen gaan staan, of misschien wel producten afzetten via ondernemers op de markt in Wijchen. In Bergharen zouden producten via de lokale winkel kunnen worden verkocht.